×

۹ سایت برتر دانلود اپلیکیشن های اندرویدی مود شده

اندروید, ترفند 25 اسفند 1398
بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید

۹ سایت برتر دانلود اپلیکیشن های اندرویدی مود شده | بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید | راه اندازی سایت های دانلود اپلیکیشن اندروید

بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید

 

اگر به دنبال اپلیکیشن نرم افزار ها و بازی های کرک شده رایگان یا مود شده اندروید هستید این پست رو از دست ندهید با این پست می توانید سایت های دانلود اپ اندروید راه اندازی کنید.

این پست بروزرسانی می شود.

 

در فروشگاه Google Play، هر دو نوع برنامه  های پرداختي و همچنين برنامه هاي رايگان را دانلود می توان دانلود کرد؛ اما گاهي اوقات شما مي خواهيد برنامه هاي پرداخت شده را به صورت رايگان دانلود کنيد.
اما اگر شما برای دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید در بازار اينترنتي مراجعه کنيد، تعداد زيادي وب سايت را پيدا خواهيد کرد که آنها فقط به شما مي گويند که برنامه هاي جعلي و يا cracked شده اند. پس از جستجوي طولاني، من برخي از بهترين سايت ها براي  دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید ( Android Cr acked APK ) براي دستگاه هاي Android پيدا کردم.بسياري از وب سايت هاي رايگان براي دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید وجود دارد.

در اين ليست زير از بهترين سايت ها براي دانلود برنامه هاي کرک شده براي آندرويد که به صورت رايگان به نمايش مي گذارند را خواهيد ديد.

معرفی سایت های دانلود اپ مود شده

۱- Blackmart Alpha – مانند PlayStore اما رايگان است

blackmart alfa بهترين جايگزين براي فروشگاه Google Play براي سيستم عامل آندرويد است.

از Blackmart شما مي توانيد هر نوع برنامه هاي پرداخت شده و رايگان را بدون نياز به ايجاد يک حساب کاربري دانلود کنيد.
اين برنامه داراي يک رابط کاربري عالي است که به شما امکاناتی برای جستجو و پيدا کردن برنامه ها و بازي ها را به شما می دهد.

ويژگي هاي کليدي Blackmart Alpha:
Blackmart ارائه مي دهد ويژگي هاي است که قطعا شما را تحت تاثير قرار می دهد. من ويژگي هاي زير را ليست خواهم کرد:

  • محیط کاری آسان که مي توانيد از آن به آساني استفاده کنيد.
  • دارای چند زبان مختلف
  • شما مي توانيد نسخه کامل نرم افزار دانلود کنيد.
  • برنامه ها را مي توان به سرعت دانلود کرد.
  • نصب سريع برنامه ها.

 

 

۲. ApkPure – بهترين براي دانلود برنامه هاي Android Cracked

apkpure محبوب ترين نرم افزار به غير از فروشگاه Google Play است. تقريبا تمام برنامه هاي موجود در فروشگاه google Play در APKPure يافت مي شود. APKPure همچنين داراي ويژگي هاي مانند APKMirror، جايي که شما مي توانيد يک نسخه قديمي از يک برنامه را دانلود کنيد.علاوه بر اين، شما همچنين مي توانيد برنامه هايي را که در کشور شما موجود نيست پيدا کنيد.

۳. OnHAX – بهترين برنامه هاي پرداختی(غیر رایگان) به صورت رايگان

onhax يکي از بهترين سايت ها براي دانلود برنامه هاي Android Cracked APK براي دستگاه هاي آندرويد است.
در اينجا فقط مي توانيد برنامه هاي پرداخت شده را دانلود کنيد.
شما مي توانيد تمام برنامه هاي پرداخت شده و بازي ها را در نرم افزار ويندوز و برخي از نرم افزارهاي خوب ويندوز پيدا کنيد.برای اطلاعات بيشتر در مورد اين سايت فقط لينک زير را ببينيد.

 

۴. Apk4Free – آسان دانلود برنامه هاي پرداخت شده و بازي ها

apk4free اين سايت عالي براي دانلود برنامه ها و بازي هاست.  این سایت بازی های رایگان و پرداختی را با دسترسی آسان به شما عرضه می کند.

 

۵. RevDL – آخرين بازي ها و برنامه

revDL يکي ديگر از بهترين سايت ها براي دانلود apk کرک شده است؛ برنامه هاي زيادي براي آندرويد وجود دارد که مي توانند بدون پرداختن به صورت رايگان دانلود شوند. همه چيزهايي که شما بايد انجام دهيد اين است که برنامه مورد نظر خود را پيدا کرده و سپس آن را دانلود کنيد.

RevDL از لينک هاي مستقيم استفاده مي کند تا فايل ها را براي ما آسان تر کند؛ Revdl براي شما مناسب است که مي خواهيد برنامه هاي کاربردي اندرويد پرداخت شده را حتي رايگان نيز دانلود کنيد.
Revdl يکي از شبکه هايي است که من توصيه مي کنم و همچنين اغلب از اين وب براي بازي هاي Minecraft استفاده ميشود.

۶. IHACKEDIT – بازي هاي کرک شده

ihackedit اين وبسايت در دنيا مشهور است؛ زيرا در اينجا مي توانيد بسياري از برنامه هاي MOD APK را از بازي هاي آندرويد، iOS، PC، PS3، PS4 و Xbox Games پيدا کنيد.

۷. دريافت APK – پرداخت آندرويد نرم افزار رايگان

getapkmarket به شما دريافت برنامه هاي پرداخت شده را به صورت رايگان رمی دهد؛ اين يکي ديگر از پلت فرم هاي بزرگ براي دانلود برنامه هاي حق بيمه در آندرويد بدون صرف هر گونه پول است.
با توجه به نگاه نه چندان خوب، اکثر مردم آن را دوست ندارند و اين برنامه را حذف مي کنند. يکي از بهترين ويژگي هاي اين است که شما مي توانيد تمام نسخه هاي هر نوع از برنامه در اينجا پيدا کنيد.
شما به راحتي مي توانيد نسخه هاي قديمي هر برنامه را با استفاده از برنامه GetAPK دانلود کنيد.

بهترين ويژگي هاي GetAPK مارکت

  • بسيار ساده و آسان براي استفاده است.
  • شما مي توانيد دسته ها مانند بازي و برنامه را انتخاب کنيد.
  • هر دو برنامه پرداختی و رايگان و بازي هاموجود است.
  • شما مي توانيد هر APK فايل را جستجو و دانلود کنيد.

 

 

 

۸. ModAPKDown – بهترين براي آخرين نرم افزارهای  پرداختی (غیر رایگان)

modapkdown يکي ديگر از سايت هاي بزرگ براي دانلود برنامه هاي اندرويدي کرک شده  آندرويد است؛ شما مي توانيد آخرين نسخه از بهترين نرم افزار آندرويد مد و APK در Markdown دانلود کنيد.
يکي از بهترين ویژگی ها آن اين است که هر دو نرم افزار پرداخت شده و اصلي را دارند و شما آخرين نسخه را در سايت خود دريافت خواهيد کرد. براي اطلاعات بيشتر اينجا را ببينيد.

۹. Apk4fun – دانلود Premium Cracked Android Apps & Games

apk4fun اين است که در آن شما مي توانيد تن و تعداد زيادي از فايل هاي APK آندرويد رايگان که مفيد و آسان براي راه اندازي است دانلود کنيد.
صدها بازي و ساير نرم افزار هاي خبري وجود دارد که مي توانيد براي خودتان امتحان کنيد. شما مي توانيد برنامه ها را بر اساس طبقه بندي جستجو کنيد.شما همچنين مي توانيد برنامه هاي پرداخت شده را رايگان دانلود کنيد.

کلام آخر

خوب، از برخي از راه هاي فوق، شما مي توانيد ساده ترين راه براي خودتان را براي دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید براي دانلود به صورت رايگان انتخاب کنيد. تمام سايت ها رايگان هستند و شما مي توانيد برنامه ها را به صورت رايگان دانلود کنيد.
برخي سايت ها برنامه هاي moded را ارائه مي دهند و برخي از آنها به طور مستقيم برنامه هاي پرداخت شده را ارائه مي دهند. توجه داشته باشيد که فروشگاه Google Play يک مکان امن براي دانلود هر برنامه و بازي است.
دانلود هر گونه برنامه هاي کرک شده و برنامه هاي منحصر به فرد غير قانوني است و همه برنامه هاي پرداخت شده بسيار ارزان هستند، بنابراين من شخصا توصيه مي کنم شما فقط بايد خريد و استفاده از نرم افزار را داشته باشيد

۹ سایت برتر دانلود اپلیکیشن های اندرویدی مود شده | بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید | راه اندازی سایت های دانلود اپلیکیشن اندروید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق مادی و معنوی برای استارینو محفوظ است.