تیم استارینو

رفع مسئولیت : با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همراهان و کاربران محترم وب سایت استارینو ، از آنجا که حق کپی رایت برای تیم استارینو و دیگر دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، وب سایت استارینو این صفحه را راه اندازی کرده است.

اگر حق تالیف کپی رایت (CopyRight) شما توسط وب سایت استارینو نقض شده است از طریق فرم تماس با ما یا یکی از راه ارتباطی برای برسی سریع تر اطلاع دهید تا توسط تیم استارینو بررسی و رفع شود. توجه کنید در صورتی که آدرس سایت ، مدارک و اسناد شما درست باشد ، بلافاصله مطلب مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

همچنین اگر مطلبی خلاف قوانین کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه باشد لطفا از قسمت ارتباط با ما اعلام کنید تا پست مربوطه اصلاح شود.

» حتما در نظر داشته باشید :

اگر حق شما از طرف ما رعایت نشده باشد و ما را مطلع نکنید ، تیم استارینو هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. شما می توانید از بخش ارتباط با ما درخواست خود را ارسال کنید.

دقت فرمایید بعضی محصولات خارجی هستند ما هیچ مسئولیتی نسبت به نرم افزار ها پوسته ها و تمامی محصولات سایت اعم از ایرانی و خارجی نداریم.

دقت فرمایید که فقط محصولاتی که در توضیحات آنها نوشته شده پشتیبانی دارند. پشتیبانی دارند .اگر نوشته نشده باشد یعنی پشتیبانی ندارند.همچنین محصول فروخته شده به هیچ وجه پس گرفته نمی شود.

خرید شما به منزله پذیرش قوانین می باشد.

توجه نموده عواقب تمامی کار های گفته شده به استارینو به هیچ وجه مربوط نمی باشد.