×

قوانین و حریم خصوصی

رفع مسئولیت :

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همراهان و کاربران محترم وب سایت استارینو

استارینو، از آنجا که حق کپی رایت کپی رایت برای تیم استارینو و دیگر دوستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، وب سایت استارینو این صفحه را راه اندازی کرده است اگر حق تالیف کپی رایت (CopyRight) شما توسط وب سایت استارینو نقض شده است از طریق فرم تماس با ما یا یکی از راه ارتباطی برای برسی سریع تر اطلاع دهید تا توسط تیم استارینو بررسی و رفع شود. توجه کنید در صورتی که آدرس سایت ، مدارک و اسناد شما درست باشد ، بلافاصله مطلب مربوطه از سایت حذف خواهد شد.

همچنین اگر مطلبی خلاف قوانین کارگروه مصادیق محتوای مجرمانه باشد لطفا از قسمت ارتباط با ما اعلام کنید تا پست مربوطه اصلاح شود. حتما در نظر داشته باشید اگر حق شما از طرف ما رعایت نشده باشد و ما را مطلع نکنید ، تیم استارینو هیچگونه مسئولیتی در قبال این موضوع نخواهد داشت. شما می توانید از بخش ارتباط با ما درخواست خود را ارسال کنید.

دقت فرمایید بعضی محصولات خارجی هستند ما هیچ مسئولیتی نسبت به نرم افزار ها پوسته ها و تمامی محصولات سایت اعم از ایرانی و خارجی نداریم.

دقت فرمایید که فقط محصولاتی که در توضیحات آنها نوشته شده پشتیبانی دارند. پشتیبانی دارند .اگر نوشته نشده باشد یعنی پشتیبانی ندارند.

توجه شماره تماس فقط برای راهنمایی قبل خرید می باشد. پشتیبانی محصول فقط به صورت تیکت امکان پذیر می باشد.

دقت کنید که در حال حاضر تمامی سورس های اندروید فاقد پشتیبانی می باشند.

محصول فروخته شده به هیچ وجه پس گرفته نمی شود. خرید شما به منزله پذیرش قوانین می باشد.توجه نموده عواقب تمامی کار های گفته شده به استارینو به هیچ وجه مربوط نمی باشد.

بازگشت وجه در صورتی امکان پذیر است که کارشناسان بررسی کنند و بینند حق با شماست و محصول دارای ایراد می باشد و بازگشت وجه فقط به صورت بازگشت وجه به کیف پول می باشد.

توجه نمایید:

۱- کاربر بایستی پیش از خرید حتما به کیفیت محصول، نظر سایر خریداران، دیدگاه های ارسالی کاربران، امتیاز کاربران، پیش نمایش آنلاین، توضیحات محصول و موارد مشابه دقت فرماید.

۲- محصول معیوب و همچنین محصولی که دارای مشکل باشد پس از تایید کارشناسان استارینو و عدم رفع مشکل توسط فروشنده، در استارینو توقف فروش خواهد شد.

۳- هرگونه اقدامی از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار استارینو شود تخلف از شرایط قراردادی و قانونی تلقی و استارینو حق غیرفعال نمودن کاربران و اقدام قانونی علیه نامبردگان را جهت مطالبۀ خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت. انتشار مطالب غیر واقع از سامانه استارینو و یا هر یک از محصولات آن نیز مشمول این بند می‌گردد. کاربر می‌پذیرد در صورت نقض تعهد حاضر موظف است مبلغ دویست میلیون ریال به سبب نقض تعهد قراردادی به استارینو بپردازد. این بند نافی حق استارینو برای اقدام به پیگیری‌های کیفری یا حقوقی جهت احقاق حق نیز نمی‌باشد.

۴- تمامی اطلاعات کاربران به‌عنوان اطلاعات محرمانه نزد استارینو محافظت‌شده و دسترسی به آن توسط اشخاص ثالث ممنوع بوده مگر برابر تصمیم مقام قضایی ذیصلاح. بنابراین در صورت درخواست و صدور دستور مقتضی از سوی مراجع قضایی، استارینو مکلف به ارائه اطلاعات کاربران به مراجع مذکور است،

۵- کاربر متعهد است به درخواست استارینو، درصورتی‌که استارینو به سبب نقض این قرارداد توسط کاربر، دعوایی را علیه وی یا شخص ثالث طرح نماید، هزینه‌هایی را که به این سبب متحمل می‌شود، ازجمله به‌نحو غیر انحصاری هزینه‌های دادرسی و حق‌الزحمه وکیل را پرداخت نماید.

۶- این شرایط و ضوابط و سایر اطلاعیه‌های حقوقی که استارینو در سامانه استارینو منتشر می‌سازد، رابطه‌ی قراردادی را در رابطه با وب‌سایت استارینو میان کاربر و استارینو به وجود می‌آورند. درصورتی‌که یک یا چند بند از بندهای این قرارداد به هر دلیلي بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرا باشد، این عدم اعتبار، غیرقانونی بودن و یا غیرقابل اجرا بودن نباید بر دیگر مفاد این قرارداد تأثیر بگذارد و این قرارداد باید طوری تعبیر شود که گویي چنین ماده بی‌اعتبار، غیرقانوني و یا غیرقابل اجرایي در آن وجود ندارد؛ همچنین قرارداد باید در حد امکان بر اساس شرایط و هدف اصلی‌اش اجرا گردد.

۷- کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان استارینو و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه استارینو است، ملغی است.

تمامی حقوق مادی و معنوی برای استارینو محفوظ است.