آموزش ساخت شماره مجازی چین

آموزش ساخت شماره مجازی چین {بدون ریپورت} حداقل زمان خواندن : 2 دقیقه

توسط مدیرسایت به آموزش در سپتامبر 29, 2019

آموزش و روش شیوه راه های ساخت شماره مجازی چین بدون ریپورت برای تلگرام واتس آپ و دیگر شبکه های اجتماعی را در این پست قرار دادیم چین از جمله کشور هایی است که کاربران زیادی در شبکه های اجتماعی دارد.

آموزش ساخت شماره مجازی چین

 

 

 

پیشنهاد ما: آموزش ساخت شماره مجازی اندونزی

 

 

 

روش ساخت شماره مجازی چین

کافیست به سایت getsmscode.com مراجعه و ثبت نام نمایید.بقیه مراحل تکرار و مشخص می باشد.

شماره مجازی هایی که توسط سایت getsmscode.com ساخته می شود بدون ریپورت هستند. بنابراین می توانید با آنها اکانت تلگرام و واتس آپ بسازید.

 

دانلود برنامه ساخت شماره مجازی چین

در کامنت های سایت ها و فروم ها زیاد در مورد دانلود برنامه برای ساخت شماره مجازی چین پرسیده شده است. اما راهی برای ساختن خط مجازی رایگان وجود ندارد. بنابراین فریب افراد سودجو را نخورید.

 

پیشنهاد ما: راحت ترین راه ساخت شماره مجازی رایگان با استفاده از برنامه پریمو Primo

 

شماره های ساخته شده برای مسنجر ها و سایت های مختلف

ساخت شماره مجازی چین
ساخت شماره مجازی چین

 

Google, Facebook, WhatsApp, LINE, Chatroulette, eBay, Instagram, BeeTalk, Telegram, Yahoo, VK.com Vkontakte, Naver, Weebly, OKru, 360 Cloud,Airbnb, freelancer, Webmoney, Tinder, Viber, Twitter (English), Voxox, 115.com, Azure, skype, Baidu, Uber, Astrill, Amazon, ICQ, APP.net, TALK2, Vine, KakaoTalk, Twilio, Badoo, snapchat, Microsoft, Nvidia, SmartCall, MeetMe, PCGameSupply, Yandex.com, Vonage, GrabTaxi, AOL, Playtoken(Chinese), IMO, Baofeng Mojing MOLO,

 

در کل بیش ار ۱۰۰۰ سایت، پیامرسان، شبکه اجتماعی، اپلیکیشن هست که می شود از شماره مجازی در ساختن اکانت در آنها استفاده کرد.

 

پیشنهاد ما: بهترین روش های ساخت شماره مجازی ایرانی

 

 

نکات هنگام فعال سازی شماره مجازی در تلگرام

برای ساخت اکانت مجازی تلگرام بهترین برنامه هایی که می شود از آنها استفاده کرد، “فلگرام، استارگرام” برای اندروید و “ایرانی گرام” برای کامپیوتر می باشد.

تلگرام با شماره های مجازی رابطه خوبی ندارد و سعی در حذف آنها را دارد. برای آنکه شماره مجازی چین یا هر کشوری که خریداری کرده اید با مشکل بن شدن و ریپورت شدن مواجه نشود. از تلگرام های غیر رسمی معرفی شده استفاده کنید.

نکته : بعد از حدود ۲-۴ روز می توانید شماره هایی که خریداری کرده اید به تلگرام اصلی انتقال دهید.

0/5 (0 Reviews)

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.