آموزش خرید اشتراک دیاموند سایت جهانی شطرنج Chess.com

آموزش خرید اشتراک دیاموند سایت جهانی شطرنج Chess.com حداقل زمان خواندن : 1 دقیقه

توسط مدیرسایت به آموزش در آگوست 20, 2019

با سلام به استارینو یی های عزیز بازم یه آموزش جدید برای شطرنج باز ها داریم.

chess.com

https://starino.ir/

چس‌دات‌کام، یک انجمن اینترنتی شطرنج، سرور اینترنتی شطرنج و یک شبکه اجتماعی است. شرکتی که آن‌را اداره می‌کند نیز به همین نام است. بنا بر رتبهٔ آن در تارنمای الکسا، چس‌دات‌کام پربازدیدترین تارنمای شطرنج در اینترنت است.

آموزش خرید اشتراک دیاموند سایت جهانی شطرنج Chess.com

آموزش ساخت اکانت دیاموند در chess.com که ما به رایگان در اخیار شما گذاشتیم.

آموزش خرید اشتراک دیاموند سایت جهانی شطرنج Chess.com

همیشه با شطرنج به یاد اون پیرمرده که خودش با خودش شطرنج بازی می کردمی افتم.

چس‌دات‌کام از مدل تجاری فریمیوم استفاده می‌کند؛ بدین‌صورت که ویژگی‌های اصلی سایت برای کاربران، رایگان است ولی برای ویژگی‌های بیشتر باید پول پرداخت شود.

کاربران می‌تواند به صورت برخط و زنده (کل بازی در یک نشست انجام می‌شود) یا به صورت نوبتی (هر حرکت یک بازیکن می‌تواند از یک دقیقه تا چندین هفته به طول بینجامد) با یکدیگر شطرنج کنند. همچنین می‌توان با کامپیوتر نیز بازی کرد.

امکانات دیگری همچون آموزش تاکتیک، انجمنهای شطرنج، مقاله‌ها، اخبار، دانلودها، پایگاه‌های دادهٔ گشایش شطرنج، گروه‌ها، معمای روزانه، مربیگری برخط و مجموعهٔ بیش از دو میلیون بازی شطرنج نیز وجود دارد. همچنین امکان شرکت در تورنومنت‌های آنلاین نیز وجود دارد. کاربران می‌توانند بازی‌های خود را در فرمت پی‌جی‌ان دانلود کنند.

این سایت، سیاست سختی را علیه کسانی که در بازی تقلب می‌کنند و از رایانه در بازی با دیگران بهره می‌برند به اجرا می‌گذارد و از سال ۲۰۰۹ فهرستی سیاه تدوین کرده‌اند تا جلوی این تقلب‌ها را بگیرند.

چس‌کیددات‌کام

این شرکت، تارنمای چس‌کیددات‌کام را نیز اداره می‌کند که برای کاربران ۱۳ ساله و پایین‌تر است و مسابقات قهرمانی آنلاین آن از سوی فدراسیون شطرنج ایالات متحده به رسمیت شناخته شده‌است.

آموزش خرید اشتراک دیاموند سایت جهانی شطرنج Chess.com

آها این بود

0/5 (0 Reviews)

دسته ها: آموزش ترفند

Tags:

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.