روش ساخت شماره مجازی ایران

بهترین روش های ساخت شماره مجازی ایرانی حداقل زمان خواندن : 2 دقیقه

توسط مدیرسایت به آموزش در سپتامبر 28, 2019

آموزش راه های شیوه های ساخت شماره مجازی ایران در اینجا می خواهیم به سوال اساسی خیلی از افراد که می گن چطور باید شماره مجازی ایران بسازیم پاسخ دهیم.

آیا می شود شماره مجازی ایران ساخت؟

روش ساخت شماره مجازی ایران

روش ساخت شماره مجازی ایران

 

شماره مجازی ایرانی

یکی از مهمترین دلایل این موضوع که در ایران ما شماره موبایل های مجازی نداریم این هست که مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد. شماره های مجازی برای تلفن های ثابت وجود دارند که بیشترین کاربرد آن برای شرکت ها و سایت ها می باشد که در هر کجا که باشند میتوانند از طریق آن با مشتریان خود در ارتباط باشند.

شماره مجازی ایرانی

 

سایت های ارائه دهنده شماره مجازی ایرانی

سایت هایی که اعلام می کنند شماره های ایرانی برای شبکه های اجتماعی ارائه می کنیم. ۱۰۰ درصد مطمئن باشید که دروغ میگویند و قصد کلاه برداری از شما را دارند. من در حین نوشتن مقاله با چندین مورد برخورد کردم اقدام به فروش شماره ها با قیمت های ۲۰ و ۳۰ هزار تومان می کردند. سایت هایی که نه قسمتی برای پشتیبانی و نه جایی و نه شماره ای برای ارتباط داشتن با آن ها وجود داشت. این افراد سایت ها را برای منظور کلاه برداری ایجاد کرده اند.

 

شما برای ثبت نام در شبکه های مجازی میتوانید از شماره هر کشوری استفاده کنید. بیش از ۹۰ درصد شماره هایی که جهت خرید در سایت ما و به طور کلی دیگر سایت های فروش شماره مجازی درخواست میشود برای تلگرام می باشد.

 

آموزش ساخت شماره مجازی

اگر دوست دارید شماره مجازی رایگان برای خود بسازید می توانید از مقاله هایی که به همین منظور نوشته شده اند استفاده کنید.

 

آموزش ساخت شماره مجازی اوکراین

راحت ترین راه ساخت شماره مجازی رایگان با استفاده از برنامه پریمو Primo

 

برنامه ساخت شماره مجازی ایران

هیچ راه و برنامه ای برای ساخت شماره مجازی ایران وجود ندارد. اما برنامه هایی اندرویدی فارسی وجود دارد که از طریق آن ها میشود شماره های کشورهای مختلف مثل آمریکا، کانادا، برزیل، مالزی، چین و روسیه ساخت. نحوه کار این برنامه های اندرویدی که در بازار یا گوگل پلی وجود دارد به این صورت هست که با وصل شدن به سایت های ارائه دهنده شماره مجازی رایگان اقدام به ساخت شماره ها می کنند.

 

ساخت شماره مجازی ایران واقعیت ندارد.

پیش شماره کشور ایران +۹۸ می باشد. در نظر داشته باشید که شماره مجازی برای پیش شماره ایران وجود ندارد و به هیچ وجه به این سایت ها اطمینان نکنید.

 

پیش شماره های ایرانسل و همراه اول :

ایرانسلهمراه اول
۰۹۳۰۰۹۹۱
۰۹۳۳۰۹۹۰
۰۹۳۵۰۹۱۹
۰۹۳۶۰۹۱۰
۹۳۷۰۹۱۱
۰۹۳۸۰۹۱۲
۰۹۳۹۰۹۱۳
۰۹۰۵۰۹۱۴
۰۹۰۳۰۹۱۵
۰۹۰۲۰۹۱۶
۰۹۰۱۰۹۱۷
۰۹۱۸

 

5/5 (1 Review)

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.