آموزش استفاده از کاموجی در ویندوز 10

آموزش استفاده از کاموجی در ویندوز ۱۰ حداقل زمان خواندن : 5 دقیقه

توسط مدیرسایت به آموزش در ژوئن 30, 2019

در این آموزش استارینو یادمی گیریم که چگونه در ویندوز ۱۰ از نمادها(سیمبل)،ایموجی ها (emoji)و کاموجی(kaomoji) ها استفاده کنیم.

Microsoft Windows 10 kaomoji primary better

چطور می تونیم کاموجی در کامپیوتر خود تایپ کنیم؟

به هر حال کامجی چی هست؟

خوشبختانه پاسخ به هر دو سوال راحت می باشد.کاموجی در آپدیت Windows 10’s May 2019 در این سیستم عامل قرار گرفت.

حتما با صفحه کلید ایموجی آشنا هستید.اگر نیستید در ادامه با آن هم آشنا می شین ، صفحه کلید ایموجی در آپدیت جدید ویندوز ۱۰ گسترش پیدا کرده و نماده ها و کاموجی ها را هم شامل شده که می توان از آنها در برنامه های مختلفی مثل شبکه های اجتماعی فیس بوک و توییتر و … استفاده کرد.

چه چیزایی کاموجی هستن؟

کاموجی به سادگی یک شکلک پیچیده تر است.در واقع ایموجی اسبق هست

که شامل نماد های نقطه گذاری شده آشنا هستند و برای بیان یک حالت ترکیب شده اند.و درواقع یک شکلک هستند.ایموجی ها به سادگی

Microsoft Windows 10 emoji keyboard 1

اولین گزینه ای که در صفحه کلید ایموجی می تونید ببینید. بی نظیر بودن ایموجی ها هست. شما می توانید از قسمت بالای صفحه کلید به دنبال ایموجی دلخواه خود بگردید.توجه داشته باید که نو بار پایین (الان روی ساعته) برای حرکت بین دسته هاست.

در ضمن کاموجی شکلکی شبیه به یک نقاشی تمام شده یا طرح حدسی می باشد: نظم پیچیده ای از نماد ها که نزدیک به هنر می باشد.شما با کاموجی می توانید تصور پیچیده ای را بیان کنید در حالی که یک ایموجی یا شکلک نمی تواند این کار را انجام دهد.

مثلا : با عصبانیت به میز ضربه زدن
╯°□°)╯︵ ┻━┻

مثلا : حرکت انگشت اشاره دو دست

(☞゚ヮ゚)☞

مثلا : عینک پوشیدن

( •_•)>⌐■-■

خوب! الان چطور دسترسی به کیبورد کاموجی ایموجی و نماد ها در ویندوز ۱۰ پیدا کنیم؟

شما می توانید از کلید ترکیبی .+WIN یا ;+WIN استفاده کنید.

دقت کنید که win همان دکمه استارت می باشد. و همچنین نقطه یا سمیکولون در ادامه باید همزمان با دکمه استارت بگیرید.(توجه سمیکولون در صفحه کلید فارسی همان ((ز)) می باشد.👍👍👍😃😃

حتی شما می توانید به ۱۲ تا از ایموجی های جدید دسترسی پیدا کنید.که شامل نماینده چیز هایی مثل ماسک غواصی و flamingoes در همان صفحه کلید می باشند.

متناوبا شما می توانید با کلیک راست بر روی هر جعبه متنی و باز شدن منو بر روی ایموجی کلیک کنید و صفحه کلید ایموجی را باز کنید.

https://starino.ir
Microsoft Windows 10 kaomoji index
صفحه کلید کاموجی ، توجه داشته باشید که اطلاعات کمی در مورد اینکه ویندوز کاموجی را چگونه سازماندهی کرده به عنوان بخشی از ناو بار در پایین

تنها چیزی که باید بگیرین:آپدیت May 2019 ویندوز ۱۰ که به کاموجی های جدید دسترسی پیدا کنید.همچنین به عنوان نسخه ۱۹۰۳ شناخته می شود.اگر شما دردسترسی به ایموجی ها و کاموجی های جدید مشکل دارید.

در جست و جو بار ویندوز خود winver را جست و جو کنید. و برنامه پیدا شده را باز کنید. مطمئنن باید در خط دو نسخه ویندوز شما نوشته شده باشد و باید بیشتر یا برابر ۱۹۰۳ باشد. اگر نبود ویندوزتان را باید آپدیت کنید.

چطور کاموجی را در ویندوز ۱۰ بنویسیم؟

زیرکی های زیادی وجود دارد که کاموجی را در ویندوز ۱۰ بنویسیم.به هر حال برای یک چیز ، آنها به طرز گیج کننده ای سازمان دهی شده اند.

Windows 10 emoji kaomoji right click emoji
به اندازه کافی عجیب هست که راست کلیک کردن در برنامه های مثل ورد و یا حتی نوت پد ایموجی وجود ندارد.ولی اگر شما در بینگ بخواهید جست و جو کنید شما به برکت مایکروسافت می توانید ایموجی را جست و جو کنید.

صفحه کلید ایموجی شامل سه زبانه می باشد:ایموجی ، کاموجی و در آخر نماد ها از همه نوع ها می باشد.زبانه های ایموجی به خوبی سازماندهی شده اند.همراه با یک تابع جست و جو گر در بالای صفحه می باشد.

مثلا : بنویسید : lips یا kiss یا mouth این 💋 ظاهر می شود.

برای هر ایموجی شما می توانید یک متن توضیحی که آن ایموجی را توصیف می کند نیز ببینید.

وقتی به قسما کاموجی کیبورد می روید چیزی شبیه به آن را قبلا ندیده اید.امیدوارم دانش ابتدایی در مورد نماد ها داشته باشید که به چه معنایی هستند یا جزئیاتی که آنها از خودشون نشون می دهند

ناو باری در پایین وجود دارد که کاموجی ها را دسته بندی کرده “منم اونا رو نمی دیدم” غم و شادی و … را نشون می ده.ناو بار هم خودش کار ایموجی رو انجام می ده؛به نظر هم خیلی زیاد!

متن پاپ آپ هم توضیحات ابتدایی رو نشون می ده که راهنمای بزرگی است.

 

Microsoft Windows 10 kaomoji keyboard 1

(حداقل زمانی که موس را روی نویگیشن قرار می دهیم متن توضیحی شناور می شود.همراه دسته بندی هایی که شامل “علامت گذاری کلی“، “نمادهای ارز”، “لاتین” نمادها “و غیره)

بیاد بیاورید که ایموجی ها یک نماد بودند بنابراین نگرانی بابت شکستن خط نداشتید.اما در مورد کاموجی ها زیاد خوش شانس نیستید.کاموجی ها گروه پیچیده ای از نماد ها هستند که ممکن است در اثر برنامه ای خط را بشکنند به دو خط.بنابراین شما نیاز به برنامه ریزی دارید.

خوشبختانه

آنها چه ایموجی و چه کاموجی و چه نماد های معمولی توسط نرم افزارهای مایکروسافت شبیه ورد ادج حتی نوت پد پشتیبانی می شوند.بنابراین شما می توانید داخل هر نرم افزار تایپ کنید.

فقط باید مطمئن شوید که صفحه کلید کاموجی روی پنجره یا برنامه ای که می خواهید بنویسید متمرکز یا فعال است.

درحالیکه صفحه کلید ایموجی اولیه وقتی آن را باز می کردید در هر بار فقط اجازه استفاده از یک نماد را می داد که این مشکل برطرف شد.و می توانید هر آنچه می خواهید بنویسید.

Microsoft Windows 10 symbols
صفحه کلید نماد های مایکروسافت,بخشی از صفحه کلید ایموجی ویندوز ۱۰,همچنین دارای تنوع زیاد که می توانید انتخاب کنید.

از آنجا که شما می توانید از این صفحه کلید استفاده کنید برای تایپ ایموجی به خوبی کاموجی که یک تغییر قابل توجهی وجود دارد

 

 

آموزش تایپ ایموجی نوشتن ایموجی

0/5 (0 Reviews)

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.