×
13 گام تا منتالیسم

فیلم و کتاب آموزش شگفت انگیز ۱۳ گام تا به منتالیسم تبدیل شدن Richard Osterlind

25,000تومان
49فروش موفق
محصول مورد تایید است
محصول ویژه است
استارینو
49 فروش 49 دانشجو
دانلود فیلم و کتاب آموزش شگفت انگیز ۱۳ گام تا به منتالیسم تبدیل شدن Richard Osterlind | دانلود کتاب آموزش شعبده بازی | فیلم آموزش شعبده بازی و جادوگری | آموزش  منتال و ذهن خوانی

13 گام تا منتالیسم

توضیحات

 

این محصول شامل فیلم و کتاب می باشد.

در زمینه منتال تاکنون فیلم ها و کتاب های متعددی معرفی شده است . یکی از معروفترین مجموعه های منتال در دنیا که جزو پرفروش ترین محصولات شعبده باز نیز بود Banachek  می باشد که اگر آنرا دیده باشید قطعا از آموزش های داخل آن نهایت لذت را برده اید .

خیلی از دوستداران رشته منتال به ما مراجعه کرده و بیشتر دنبال مجموعه های کامل و حرفه ای در زمینه منتال میباشند که مانند Banachek کارآمد و پایه باشد و بتواند آنها را تبدیل به یک حرفه ای کند .

اگر از علاقمندان رشته هنری منتال در شعبده بازی و ذهن خوانی باشید قطعا نام آشنای Richard Osterlind معروف این شعبده باز و طراح بازیهای منتال در جهان را شنیده اید و او را خوب می شناسید .

او یکی از بهترین ها در زمینه منتال و میتوان از او بعنوان یکی از اساتید برتر شاخه بازیهای منتال در شعبده بازی نام برد .


پیشنهاد : سایر آموزش های شعبده بازی و جادوگری


او تمامی کارها و اجراهای خود را در مقابل مخاطبان و تماشاچیان زنده انجام می داد و به هیچ وجه از همکاری دوربین و ادیت فیلم استفاده نمی کرد ، که این شور و شوق از این عمل وی

مجموعه پیش روی شما برگرفته از کتابی معروف اثر آقای Tony Corinda’s میباشد که درواقع به آموزش ۱۳ روش حرفه ای و کلاسیک در زمینه منتال پرداخته و دارای تکنیک های بسیار قوی و مفهومی در این زمینه می باشد . استاد بزرگ آقای Osterlind اقدام به اجرای زنده بازیهای داخل این مجموعه کرده تا تاثیرات این تکنیک های مدرن را در یک جمع ببینید و قدرت این فنون را به شما نمایش دهد .

تکنیک های داخل این مجموعه مدرن  و بسیار مفهومی و عمیق میباشد طوری که تاثیرات زیادی در یک تماشاچی ایجاد کرده و بعد از هر اجرا شما میتوانید قیافه متعجب و مات و مبهوت تماشاچیان را بخوبی مشاهده کنید . آقای Osterlind با بیانی شیوا به آموزش های هر بازی بعد از اجرا پرداخته و شما را با یادگیری این فنون به عمق هنر منتال در شعبده بازی میبرد .

او در این فیلم قصد دارد گام به گام شما را از یک فرد آماتور در رشته منتال تبدیل به یک استاد و یک حرفه ای در این زمینه نماید .


پیشنهاد: آموزش فوق العاده شعبده بازی لمس کردن بدون تماس


این مجموعه در دنیا دارای فروش بینظیر و استقبال بیشماری شده است . هم اکنون میتوانید آنرا با قیمتی بسیار مناسب از فروشگاه شعبده باز تهیه نموده و با دیدن آموزش های داخل آن از دنیای هنر منتال کمال لذت را ببرید .

آموزش شعبده بازی منتال

 

Richard Osterlind یک منتالیست متولد ۶ March سال ۱۹۴۸ میلادی (  ۱۵ اسفند ۱۳۲۶شمسی ) است. او برای اکثر کمپانی ها ، بیشتر از ۳۵ سال اجرا کرده است. او در Sheraton Great Wall در پکن ظاهر شد

همینطور در هتل Monte Carlo در پاریس ، در Casa De Campo در جمهوری دومینیکن و بسیاری استراحت گاها و هتل های لوکس دیگر در سراسر دنیا. او گوینده، نویسنده، معلم شعبده بازی و رشته منتال و طراح و سازنده  شعبده بازی است.

ریچارد در Bridgeport یکی از پر جمعیت ترین کشور های آمریکا به دنیا آمد و در آنجا تا سن ۹ سالگی زندگی کرد. زمانی که خانواده او به Ansonia مهاجرت کردند او برای تحصیل موسیقی در دانشگاه Western Connecticut State به Danbury رفت و در آنجا زندگی کرد.

شعبده بازی ریچارد از زمانی شروع شد که او دو بسته شعبده بازی را به عنوان هدیه دریافت کرد

که از آن بسته ها می توان به بسته Sneaky Pete Magic Show اشاره کرد. از همان دوران کودکی او شعبده بازی و کارهای منتال انجام می داد و گاهی به عنوان ذهن خوان به اجرا می پرداخت.

وقتی او شروع کرد به همکاری با یک گروه موسیقی راک به نام Merlin به عنوان طبل زن گروه ؛ او شعبده بازی های صحنه ای و Illusion  روی صحنه انجام می داد. در آن موقع گروهی بود که هیپنوتیزم انجام می داد ؛ ریچارد تمام کارهای این گروه را با دقت تماشا می کرد.

بسیار تمرین و تلاش می کرد و با موفقیت هم گروهی های موسیقی خود را هیپنوتیزم می کرد. بعد از مطالعه بیشتر ریچارد منجر شد او اجراهای هیپنوتیزم به راه بی اندازد. امروزه او معمولا بعد از انجام یک کار منتال یک هیپنوتیزم صحنه ای را در صحنه انجام می دهد.

در طول زندگی حرفه ای وی ، او یک سحنران حرفه ای و یک هنرمند برجسته در زمینه اجراهای صحنه ای بود. ریچارد برای بسیاری از رهبران تجاری اجرا و سخنرانی کرده است برای تیم های ورزشی ، افراد سیاسی مانند رئیس جمهور Gerald Ford و … . همچنین او در بسیاری از برنامه های تلویزیونی مانند Japan’s No. 1 و Naruhodo The World ظاهر شد.

از آنجا که ریچارد انتشار آثار خود را شروع کرد ؛ او دی وی دی های آموزشی مثل Mind Mysteries که توسط L & L Publishing منتشر شد ، منتشر کرد و این منجر شد که ریچارد به یک استاد و معلم برجسته و نمونه در سبک منتال تبدیل شود.

بر اساس یک نظرسنجی رسمی انجام شده توسط دکتر Todd Landman در یکی از جلسات منتالیست های لندن ( Tabula Mentis ) افشا شد که Richard Osterlind به عنوان تاثیر گذارترین منتالیست انتخاب شده است ، رتبه و درجه ای حتی بالاتر از Tony Corinda و Theodore Annemann.

بعد از آن زمان وی ۲۵ دی وی دی آموزشی و ۱۶ کتاب در این موضوع از جمله Mind Over Matter منتشر کرد. علاوه بر آن بعد از دی وی دی Mind Mysteries در July سال ۲۰۰۹ میلادی ( تیر ۱۳۸۸ شمسی ) ریچارد و همکار تجاری اش  Jim Sisti به انتشار مجموعه ” ۱۳ قدم تا منتال Cordina ” با هنرنمایی ریچارد پرداختند و آن را در L&L Publishing در October سال ۲۰۰۹ میلادی ( مهر ۱۳۸۸ شمسی ) منتشر کردند.

Tony Cordina قبل از مرگ به ریچارد یک نامه داد و به وی گفت : افراد و کارکنان پروژه ۱۳ قدم تا منتال این پروژه را به خوبی آماده و منتشر کردند.

از اولین دی وی دی او ( Challenge Magic ) تا آخرین دی وی دی اش ( A Live Without a Net ) او تمامی کارها و اجراهای خود را در مقابل مخاطبان و تماشاچیان زنده انجام می داد و به هیچ وجه

از همکاری دوربین و ادیت فیلم استفاده نمی کرد ، که این شور و شوق از این عمل وی ، این قضیه به یک دی وی دی به نام No Camera Tricks کشانده شد.

در سال ۲۰۰۹ میلادی به دلیل همکاری وی در هنر بی کران شعبده بازی جایزه معتبر Milbourne Christopher به او اهدا شد. همچنین وی بر روی مجله رسمی انجمن شعبده بازان بین المللی (The Linking Ring ) در February سال ۲۰۰۸ میلادی ( بهمن ۱۳۸۶ شمسی ) ظاهر شد.

Osterlind هم اکنون سرهنگ کنتاکی و مسافر آرکانزاس است. او هم اکنون برای اجرا در شرکت های بزرگ ، سخنرانی درباره هنر شعبده بازی و آموزش نسل بعدی شعبده و منتال از طریق نوشته هایش می کوشد. او و همسرش Lisa هم اکنون در کنتاکی زندگی می کنند.
Richard Osterlind از منتالیست های پیشکسوت جهان می باشد و از معلم های برجسته به حساب می آید.


پیشنهاد: آموزش فوق العاده عجیب شعبده بازی حذف خود از عکس


 

۱۲ ساعت منتالیسم –   MENTALISM   کلاسیک

 

Richard Osterlind

بزرگترین شعبده باز در زمینه ی منتال در یک مجموعه بزرگ با نام ۱۳ قدم تا منتالیست شدن به مدت حدودا  ۱۲ ساعت حرفه ای ترین شعبده بازی های سبک منتال را قدم به قدم اجرا و آموزش میدهد

با خرید این مجموعه شما به یک منتالیست تبدیل خواهید شد .

در این مجموعه دی وی دی های جامع، مدرن روز استاد ریچارد Osterlind،  از هر مرحله از کار های Corinda  را در مقابل مخاطبان زنده اجرا می کند. و سپس بعداز اجرا به آموزش ها می پردازد

در این مجموعه که در ۶ قسمت در اختیار شما عـــزیزان قرار میگیرد بزرگترین رازهای منتال به شکل :

آموزش ها و نام بازی ها :

 • ذهن خوانی
 • عضله خوانی
 • پیدا کردن اعداد پیش بینی شده تماشاچی
 • پیش بینی اشکال کشیده شده و اعداد ها قبل از تماشاچی
 • حدس زدن رنگ و اشیاء انتخابی تماشاچیان حاضر
 • پیش بینی ها، چاقوها ، مداد، و . . .
 • پیشبینی شما چیست؟
 • چشم بسته
 • پازل جدول کلمات متقاطع
 • معرفی یک فریب کلاسیک
 • سه سوال کوچولو
 • کلاهبرداری با کارت
 • ارتباط افکار بین دونفر
 • گام سیزده – تند تند حرف زدن
 • و بازی های منتال کلاسیک دیگر که در این ۶ قسمت و (۱۲ ساعت ) آموزش می دهد .

۱۳ قدم  آموزش  این مجموعه شامل :

Step One – Swami Gimmick

Step Two – Pencil, Lip, Sound

Step Three – Mnemonics and Mental Systems

Step Four – Predictions

Blindfold and X-Ray Eyes

Step Six – Billets Introduction

Step Seven – Book Tests

Step Eight – Two-Person Telepathy

Step Nine – Mediumistic Stunts

Step Ten – Card Tricks

Step Eleven – The Question and Answer Act

Step Twelve – Publicity Stunts

Step Thirteen – Patter and Presentation

 

نکات تکمیلی :

نیاز به تمرین و تکرار جهت بهتر شدن اجرا و یادگیری بهتر

بدون نیاز به دانستن زبان انگلیسی

قدم به قدم

فهیم و گویا

توصیه برای هر سنی ( فقط شعبده بازان )

فروشگاه ما توصیه خرید این مجموعه را می کند

 

لازم به ذکر است که بازی های آموزش داده شده در این مجموعه از سطح مقدماتی شروع و به ترتیب به مباحث متوسط و پیشرفته می پردازد.

همچنین این بازی ها توسط شعبده بازان بزرگی از جمله کریس آنجل ، دیوید بلین و عارف غفوری و … به  اجرا درامده است .

دانلود فیلم و کتاب آموزش شگفت انگیز ۱۳ گام تا به منتالیسم تبدیل شدن Richard Osterlind آموزش شعبده بازی و جادوگری منتال و ذهن خوانی

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “فیلم و کتاب آموزش شگفت انگیز ۱۳ گام تا به منتالیسم تبدیل شدن Richard Osterlind”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط با این محصول

آموزش شعبده بازی منتال

آموزش شعبده بازی منتال مربع جادویی The Magic Square

این بازی یک بازی بسیار زیبا در شاخه منتال استیج می باشد که شما با یادگیری این بازی می توانید تماشاچیان خود را انگشت به دهان بگذارید.

46 فروش 8,000تومان
دانلود فیلم آموزش فوق العاده عجیب شعبده بازی حذف خود از عکس | Never There by Morgan Strebler - DVD | آموزش جادوگری | آموزش شعبده بازی در خیابان | آموزش تردستی | آموزش شعبده بازی با موبایل | آموزش شعبده بازی منتال و ذهن خوانی

آموزش فوق العاده عجیب شعبده بازی حذف خود از عکس

دانلود فیلم آموزش فوق العاده عجیب شعبده بازی حذف خود از عکس | Never There by Morgan Strebler – DVD […]

93 فروش 120,000تومان
آموزش شعبده بازی پیش بینی بازی دوز دوز | آموزش شعبده بازی منتال | آموزش شعبده بازی ذهن خوانی | آموزش جادوگری و تردستی | آموزش پیش بینی

آموزش شعبده بازی پیش بینی بازی دوز دوز

پیش بینی شگفت انگیز از یک بازی کامل از انگشت پا و تاک-پا – دوز دوز ، واقعاً و رقابتی در برابر تماشاگر شما!

77 فروش 22,000تومان
آموزش شعبده بازی هک رمز موبایل HACK by Peter Turner

آموزش شعبده بازی هک رمز موبایل HACK by Peter Turner

دانلود فیلم آموزش شعبده بازی هک رمز موبایل HACK by Peter Turner | آموزش شعبده بازی منتال | آموزش ذهن […]

132 فروش 55,000تومان
تمامی حقوق مادی و معنوی برای استارینو محفوظ است.