ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron

ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron حداقل زمان خواندن : 2 دقیقه

توسط مدیرسایت به آموزش در خرداد 12, 1398

ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron

Animatron یک شرکت توسعه نرم افزاری ویدئو و انیمیشن است که شرکتها و افراد را قادر میسازد محتوای بصری با کیفیت بالا را با ابزارهای ساخت ویدیوی آنلاین این شرکت ایجاد کنند. کاربران شبکه های اجتماعی با استفاده از قابلیتها و امکانات این ابزار میتوانند ویدئوهای موردنظر خود را ایجاد و در دسترس همگان قرار دهند.

این شرکت در پی اختصاص یک پروژه انیمیشن به یک دختر ۱۰ ساله بنیانگذار شد. پس از چند سال Animatron به نیازهای بازاریابی دیجیتال پاسخ داد و محصولات Wave.video و Animatron Studio که زیر مجموعه Animatron هستند، طراحی شد تا ساخت ویدیوهای سفارشی با چند کلیک ساده را میسر کند.

https://starino.ir/

قابلیتهای ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron

وبسایت Animatron هم برای کسانیکه در پی ویرایش ویدیوهای خود هستند و هم برای آن دسته از افراد که خواهان ساخت انیمیشن هستند مناسب است. در واقع این سایت دارای ابزارهای Wave.video و Animatron Studio است که پاسخگوی نیازهای هر دو گروه یاد شده میباشد.

در زیر توضیحاتی مختصر در ارتباط با این دو ابزار کارآمد این شرکت ارایه شده است:

۱٫ Wave.Video :

Wave.video ثمر بخشی تلاشهای رسانه های اجتماعی را با تغییر اندازه فیلمهای تبلیغاتی کوتاه به تناسب سیستم عاملهای مختلف اجتماعی تقویت میکند.

Wave.video ابزاری برای ساختن ویدیویی اجتماعی است که به متخصصان بازاریابی اجازه میدهد ویدیوها و تبلیغات جذاب را در عرض چند دقیقه ایجاد کنند. از یک کتابخانه گسترده ای از ۲۰۰ میلیون ویدیو و کلیپهای صوتی بدون حق امتیاز استفاده کنند یا فایلهای جند رسانه ای خود را آپلود کنند، لوگوی خود را را برای افزایش آگاهی از نام تجاری خود انتخاب کنند و پیام خود را با فونتهای زیبا برجسته کنند. کاربران میتوانند بلافاصله ویدیو خود را به فرمت مختلف تغییر دهند و تبلیغات رسانه های اجتماعی را به حداکثر برسانند. Wave.video بهینه سازی شده است تا ویدیوهای تبدیل شده و ترافیک را به وبسایت مقصد هدایت کند!

۲٫ Animatron Studio :

Animatron Studio خلاقیت نامحدود برای کسب و کارها، سازمانها و افراد را با ارائه راههای منحصر به فرد برای شخصی سازی و سفارشی کردن داستانهای بصری خود به کاربر میدهد. برای تجربه کاربری بهتر، Animatron Studio قابلیت Lite را ارایه میدهد، یک نسخه ساده طراحی شده به طور خاص برای کسانیکه هرگز پیش از این زمان تجربه ساخت انیمیشن نداشته اند.

ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron

دیگر قابلیتهای ساخت ویدئو و انیمیشن آنلاین با Animatron

  • دارای فایلهای نمونه (Template)
  • دارای مقالات آموزشی برای سخت ویدیوهای باکیفیت

لازم به ذکر است نسخه رایگان این دو ابزار با امکانات محدود موجود است اما برای استفاده از امکانات بیشتر باید از میان طرحهای موجود یکی را خریداری کرد (برای هر دو ابزار به صورت جداگانه). برای استفاده از این ابزار به سایت www.animatron.com مراجعه کنید.

0/5 (0 Reviews)

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید