بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید

بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید حداقل زمان خواندن : 6 دقیقه

توسط مدیرسایت به اندروید در می 24, 2019

دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید

بهترین سایت ها برای دانلود نرم افزار های کرک شده اندروید( Android Cracked )

https://starino.ir


در فروشگاه Google Play، هر دو نوع برنامه  های پرداختی و همچنین برنامه های رایگان را دانلود می توان دانلود کرد؛ اما گاهی اوقات شما می خواهید برنامه های پرداخت شده را به صورت رایگان دانلود کنید.
اما اگر شما برای دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید در بازار اینترنتی مراجعه کنید، تعداد زیادی وب سایت را پیدا خواهید کرد که آنها فقط به شما می گویند که برنامه های جعلی و یا cracked شده اند. پس از جستجوی طولانی، من برخی از بهترین سایت ها برای  دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید ( Android Cr acked APK ) برای دستگاه های Android پیدا کردم.بسیاری از وب سایت های رایگان برای دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید وجود دارد.


در این لیست زیر از بهترین سایت ها برای دانلود برنامه های کرک شده برای آندروید که به صورت رایگان به نمایش می گذارند را خواهید دید

۱- Blackmart Alpha – مانند PlayStore اما رایگان است

blackmart alfa بهترین جایگزین برای فروشگاه Google Play برای سیستم عامل آندروید است.

از Blackmart شما می توانید هر نوع برنامه های پرداخت شده و رایگان را بدون نیاز به ایجاد یک حساب کاربری دانلود کنید.
این برنامه دارای یک رابط کاربری عالی است که به شما امکاناتی برای جستجو و پیدا کردن برنامه ها و بازی ها را به شما می دهد.

ویژگی های کلیدی Blackmart Alpha:
Blackmart ارائه می دهد ویژگی های است که قطعا شما را تحت تاثیر قرار می دهد. من ویژگی های زیر را لیست خواهم کرد:

  • محیط کاری آسان که می توانید از آن به آسانی استفاده کنید.
  • دارای چند زبان مختلف
  • شما می توانید نسخه کامل نرم افزار دانلود کنید.
  • برنامه ها را می توان به سرعت دانلود کرد.
  • نصب سریع برنامه ها.

۲. ApkPure – بهترین برای دانلود برنامه های Android Cracked

apkpure محبوب ترین نرم افزار به غیر از فروشگاه Google Play است. تقریبا تمام برنامه های موجود در فروشگاه google Play در APKPure یافت می شود. APKPure همچنین دارای ویژگی های مانند APKMirror، جایی که شما می توانید یک نسخه قدیمی از یک برنامه را دانلود کنید.علاوه بر این، شما همچنین می توانید برنامه هایی را که در کشور شما موجود نیست پیدا کنید.

۳. OnHAX – بهترین برنامه های پرداختی(غیر رایگان) به صورت رایگان

onhax یکی از بهترین سایت ها برای دانلود برنامه های Android Cracked APK برای دستگاه های آندروید است.
در اینجا فقط می توانید برنامه های پرداخت شده را دانلود کنید. 
شما می توانید تمام برنامه های پرداخت شده و بازی ها را در نرم افزار ویندوز و برخی از نرم افزارهای خوب ویندوز پیدا کنید.برای اطلاعات بیشتر در مورد این سایت فقط لینک زیر را ببینید.

۴. Apk4Free – آسان دانلود برنامه های پرداخت شده و بازی ها

apk4free این سایت عالی برای دانلود برنامه ها و بازی هاست.  این سایت بازی های رایگان و پرداختی را با دسترسی آسان به شما عرضه می کند.

۵. RevDL – آخرین بازی ها و برنامه

revDL یکی دیگر از بهترین سایت ها برای دانلود apk کرک شده است؛ برنامه های زیادی برای آندروید وجود دارد که می توانند بدون پرداختن به صورت رایگان دانلود شوند. همه چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که برنامه مورد نظر خود را پیدا کرده و سپس آن را دانلود کنید.


RevDL از لینک های مستقیم استفاده می کند تا فایل ها را برای ما آسان تر کند؛ Revdl برای شما مناسب است که می خواهید برنامه های کاربردی اندروید پرداخت شده را حتی رایگان نیز دانلود کنید.
Revdl یکی از شبکه هایی است که من توصیه می کنم و همچنین اغلب از این وب برای بازی های Minecraft استفاده میشود.

۶. IHACKEDIT – بازی های کرک شده

ihackedit این وبسایت در دنیا مشهور است؛ زیرا در اینجا می توانید بسیاری از برنامه های MOD APK را از بازی های آندروید، iOS، PC، PS3، PS4 و Xbox Games پیدا کنید.

۷. دریافت APK – پرداخت آندروید نرم افزار رایگان

getapkmarket به شما دریافت برنامه های پرداخت شده را به صورت رایگان رمی دهد؛ این یکی دیگر از پلت فرم های بزرگ برای دانلود برنامه های حق بیمه در آندروید بدون صرف هر گونه پول است.
با توجه به نگاه نه چندان خوب، اکثر مردم آن را دوست ندارند و این برنامه را حذف می کنند. یکی از بهترین ویژگی های این است که شما می توانید تمام نسخه های هر نوع از برنامه در اینجا پیدا کنید.
شما به راحتی می توانید نسخه های قدیمی هر برنامه را با استفاده از برنامه GetAPK دانلود کنید.

بهترین ویژگی های GetAPK مارکت

  • بسیار ساده و آسان برای استفاده است.
  • شما می توانید دسته ها مانند بازی و برنامه را انتخاب کنید.
  • هر دو برنامه پرداختی و رایگان و بازی هاموجود است.
  • شما می توانید هر APK فایل را جستجو و دانلود کنید.

۸. ModAPKDown – بهترین برای آخرین نرم افزارهای  پرداختی (غیر رایگان)

modapkdown یکی دیگر از سایت های بزرگ برای دانلود برنامه های اندرویدی کرک شده  آندروید است؛ شما می توانید آخرین نسخه از بهترین نرم افزار آندروید مد و APK در Markdown دانلود کنید.
یکی از بهترین ویژگی ها آن این است که هر دو نرم افزار پرداخت شده و اصلی را دارند و شما آخرین نسخه را در سایت خود دریافت خواهید کرد. برای اطلاعات بیشتر اینجا را ببینید.

۹. Apk4fun – دانلود Premium Cracked Android Apps & Games

apk4fun این است که در آن شما می توانید تن و تعداد زیادی از فایل های APK آندروید رایگان که مفید و آسان برای راه اندازی است دانلود کنید.
صدها بازی و سایر نرم افزار های خبری وجود دارد که می توانید برای خودتان امتحان کنید. شما می توانید برنامه ها را بر اساس طبقه بندی جستجو کنید.شما همچنین می توانید برنامه های پرداخت شده را رایگان دانلود کنید.

کلام آخر

لینک سایت ها را می توانید با جست و جو نام در گوگل بیابید.

خوب، از برخی از راه های فوق، شما می توانید ساده ترین راه برای خودتان را برای دانلود نرم افزار کرک شده ی اندروید برای دانلود به صورت رایگان انتخاب کنید. تمام سایت ها رایگان هستند و شما می توانید برنامه ها را به صورت رایگان دانلود کنید.
برخی سایت ها برنامه های moded را ارائه می دهند و برخی از آنها به طور مستقیم برنامه های پرداخت شده را ارائه می دهند. توجه داشته باشید که فروشگاه Google Play یک مکان امن برای دانلود هر برنامه و بازی است.
دانلود هر گونه برنامه های کرک شده و برنامه های منحصر به فرد غیر قانونی است و همه برنامه های پرداخت شده بسیار ارزان هستند، بنابراین من شخصا توصیه می کنم شما فقط باید خرید و استفاده از نرم افزار را داشته باشید.

در ضمن احتمال وجود مشکل در چنین برنامه هایی وجود دارد بنابراین هرگونه استفاده از این سایت ها و بروز مشکل به استارینو مربوط نمی شود.

0/5 (0 Reviews)

دسته های بلاگ

نظرات ارزشمند خود را به اشتراک بگذارید

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

I agree to these terms.